Property Details

Ringa (Shitet Toka ne Rr.Hasan Prishtina)261/19 - Ferizaj

  • 222222222222
  • 33333333333
  • 4444444444
  • 8181
  • 77

For Sale NA 

Shitet Toka ne Rr.Hasan Prishtina -Lagje re.
Ofrohet per shitje Parcela ne Ferizaj,
Perballe shkolles Astrit Bytyqi, 50 metra nga Rr. Kryesore Hasan Prishtina.
Parcela Posedon 11 Ari, por mund te shiten 5-6 ari.
Parcela gjendet ne nje vend dhe ka mundesi perfekte per banim. Lagjja eshte e urbanizuar, dhe e pershtatshme shume per jetese.
Parcela ka te te instaluar gjithe infrastrukturen e nevojshme si rryme, uje, kanalizim, rruge te asfaltuar si dhe dyert, rrethojen me beton dhe rrjete alumini etj
Toka ka Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.comEmail: ringa1@live.deFAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues:
045 606 103.

Property Map

Similar Properties