Property Details

Ringa (Shitet Toka ne Rr,Epopeja Jezercit)311/21 - Ferizaj

  • 1
  • 3
  • 2
  • 4

For Sale NA 

Shitet Toka ne Rr,Epopeja Jezercit,Rruga Neredimes.
Toka Ka 3.76 Ari,
Toka gjendet afer Pishines Olimpik.
Toka eshte ne vend shume te mire banimi dhe ka infrastrukture te rregullt.

Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

📩Email:ringa1@live.de

WEB PAGE: www.ringaks.com

FB PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues:

📲 +383 (0) 45 606 103

📲 +383 (0) 49 605 103

📍🇽🇰Kosovë,Ferizaj

Property Map