Property Details

Ringa (Shitet Toka ne Sojeve)281/19 - Ferizaj

  • 131
  • 87528553_592406807981190_3334705087850217472_n
  • 4141
  • 88090823_566054827596533_7053450298584465408_n
  • 88166340_662605474537730_5009819531032395776_n

For Sale NA 

Shitet Toka ne Sojeve me 23.40 Ari,Toka gjendet rreth rruges Kryesore.

Toka eshte Afer Rest,Natyral.

Toka eshte ne nje  vend shume te mire per Veprimtari.

Toka ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map