Property Details

Ringa (Shitet Toka ne Talinovc me 27 Ari)290/20 - Ferizaj

  • 18 ari
  • rreth rrugees
  • rreth rruges 3
  • Rreth rruge
  • viber_image_2020-01-20_12-58-23
  • viber_image_2020-01-20_12-58-28
  • viber_image_2020-01-20_12-58-30
  • viber_image_2020-01-20_13-04-30

For Sale NA 

Shitet Toka ne Talinovc te Muhaxherve me 27 Ari  te Kompletuara dhe e gjitha me Infrastrukture te Rregullt,
Toka eshte ne nje vend shume te mire per Banim.
Toka afer rruges kryesore-Talinovc-Sazli.
Toka ka Dokumentacion te Rregllt dhe pronar Shqiptar.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map