Property Details

Ringa (Shitet Villa Luksoze ne Brezovice)339/19 - Brezovice

  • 4
  • 013
  • 3
  • 5151
  • 0194
  • 51515
  • 313131
  • depo
  • kamina
  • kuzhina

For Sale NA 

Shitet Villa Luksoze ne Vendin me te mire ne Brezovice,

Villa gjendet afer Pine Rest,Lagjia Nic.

Villa ka 3.34 ari dhe eshte 2 Katshe.

Villa ka kete permbajtje,Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,wc,2 terasa,3 parkingje,depo,vend te mjaftueshem.

Oborri eshte i gjelberuar komplet.

Villa ka infrastrukture te shkelqyeshme.

Villa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map