Warning: include_once(/home/ringaks/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ringaks/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 14

Warning: include_once(): Failed opening '/home/ringaks/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/ringaks/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 14
Ringa (Shitet Villa ne Brezovice)307/18 | Ringa

Property Details

Ringa (Shitet Villa ne Brezovice)307/18 - Ferizaj

  • q1
  • 1
  • 3
  • 21
  • 5151
  • 414141
  • 441
  • 331
  • 121
  • 51

For Sale NA
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ringaks/public_html/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-contents.php on line 41
 

Shitet Villa ne Brezovice me 11.5 ari e Gatshme per Banim.

Villa eshte 3 katshe dhe ka 330 m2 Banim.

Villa ka -2 Sallona,1 Kuzhine,1 podrum per ushqim,depo,5 dhoma gjumi.

Villa ka-5 kamera per mbikqyrje,ka nxemjen qendrore,ka dhe parkingun.

Villa ka-2 Terasa – njera 65 m2 dhe tjetra me e vogel.

Villa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map

Similar Properties