Property Details

Ringa (Shitet Villa ne Strazhe)348/20 - Ferizaj

  • 1
  • 2
  • Pamja Mbrapa
  • Pamja Para
  • SALLON
  • Kuzhine
  • 22

For Sale NA 
Ringa (Shitet Villa ne Strazhe)348/20 – Ferizaj
Shitet Villa ne Strazhe ne Super Vend Banimi,
Villa ka 145 m2 dhe 3.20 Ari Truall.
 
Villa Ka,Sallon,Kuzhine Depo,3 Dhoma Gjumi,2 Banjo,Terasa.
 
Villa Ka pamje shume te mire dhe behet e gatshme shume shpejt.
 
Villa ka infrastrukture te rregullt.
 
Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.
 
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.
 
Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa
 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰
Property Map