Warning: include_once(/home/ringaks/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ringaks/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 14

Warning: include_once(): Failed opening '/home/ringaks/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/ringaks/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 14
Ringa ( Shtepia Ne Rr.Naim Beka)175/14(Qmimi 100.000mije euro) | Ringa

Property Details

Ringa ( Shtepia Ne Rr.Naim Beka)175/14(Qmimi 100.000mije euro) - Ferizaj

  • 1d8f7185-1bd2-4f78-9524-867852ef3dee

For Sale NA - Villa
3 Bedrooms2 Bathrooms1 Garage  Add to Favorites Print

Shitet Shtepia ne Rr.Naim Beka (Rr.Pleshines).
Me 3 ari oborr.
Shtepia 2 katshe me 4 dhoma gjumi sallon kuzhine 2 banjo dhe ballkon.

Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

Property Map