Property Details

Ringa (Urgjent Shitet Banesa)497/19Qmimi 27.000mije euro)

  • 11
  • 222
  • 3333
  • 21121
  • 55555555555
  • 444444444444

For Sale NA 

Banesa Ka:65 m2 dhe ka kete permbajtje:
Sallon,Kuzhine te Gatshme,1 Dhomë Gjumi,
1 Terase,1 Depo,1 Banjo..
Banesa eshte e Gatshme per Banim ..
Banesa Gjendet Mbrapa Sh,Gjon Sereçi..
Banesa ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

Similar Properties