Property Details

Ringa (Urgjent Shitet Shtepia ne Rr.Rexhep Bislimi)324/18 Qmimi (600,000 mije euro) - Ferizaj

  • 222222222222222222
  • viber image111
  • 131313131
  • 212
  • 31
  • 414
  • 1222
  • 15

For Sale NA 

Shitet Shtepia ne rr.Rexhep Bislimi -(Rr.Gjilanit):

Shtepia eshte me 10 ari oborr,dhe eshte 20 metra rreth rruges kryesore.

Shtepia ka;Sallon Kuzhine,5 dhoma gjumi,2 banjo,depo…
Shtepia Ka 4 Lokale te cilat Jane te Shfrytezuara..
Shtepia ka lokalet posht te cilat jane te leshuara me qera..

Shtepia eshte e gatshme per banim..

Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

Property Map