Property Details

Ringa(Shitet banesa me 126m2)245/16(Qmimi 65.000mije euro) - Ferizaj

  • Agency

For Sale NA - Apartment

Shitet banesa ne Rr.1 2Qershori te Ingjinieringu.
Banesa gjindet ne katin e 4 dhe ka 126m2.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

Property Map