Property Details

Ringa (Shitet Shtepia ne Golem)358/21 - Golem

  • 1
  • 2
  • 3
  • foto 1
  • 5
  • 4
  • Vizitkarta Zyres

For Sale NA 
Shitet Shtepia ne Shqiperi-Golem,Shtepia eshte ne Lagje Private,
 
Gjendet tek Pishat e Buta.
 
Shtepia ka-5.45 ari dhe ka 240 m2.
Komplet e Mobiluar me Kualitet te Fundit.
Ka Pishinen e cila mund te shfrytzohet Veres dhe Dimrit.
 
Super Vend.
 
Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.
 
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.
 
Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
 
Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
 
📩Email:ringa1@live.de
 
WEB PAGE: www.ringaks.com
 
FB PAGE:Agjensioni Ringa
 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
 
Nr kontaktues:
 
📲 +383 (0) 45 606 103
 
📲 +383 (0) 49 605 103
 
📍🇽🇰Kosovë,Ferizaj
Property Map