Property Details

Ringa (Shitet Shtepia ne Rr,Fatmir Kerqeli)354/21 - Ferizaj

  • 2
  • 3
  • 5
  • 11
  • 4

For Sale NA 

Shitet Shtepia ne Rr,Fatmir Kerqeli,Rruga drejt Gama Electronics.

Shtepia ka 3 ari oborr dhe eshte Komplet e Renovuar.

Ka-Sallon Kuzhine,3 Dhoma gjumi,2 wc,depo..

Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

📩Email:ringa1@live.de

WEB PAGE: www.ringaks.com

FB PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues:

📲 +383 (0) 45 606 103

📲 +383 (0) 49 605 103

📍🇽🇰Kosovë,Ferizaj

Property Map