Property Details

Ringa (Shitet Toka me 6 Hektar ne Rakaj)297/20 - Ferizaj

  • 4
  • 5
  • 121
  • 313131
  • 104417609_201472857707247_2387046959215131440_n
  • 2

For Sale NA

Shitet Toka ne Fshatin Rakaj me 6 Hektar,

Toka gjendet ne nje vend shume te mire,afer Bazeli Sport.
Toka ka dalje ne shume rruge te ndryshme,

Toka ka infrastrukture te rregullt.

Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map